Bezpečnost pro začátečníky Oludeniz - Paragliding JEMM
Registrovat se

Bezpečnost pro začátečníky Oludeniz

termíny:
28.10.2017 – 1.11.2017
instruktor:
Tomáš
Akce je určtena pro:
začátečník (po základním kurzu), pokročilý (létá termiku)

Malý SIV kurz

Malé SIV, neboli kurz nestandartních letových režimů, je kurz zaměřený na zvládnutí kolapsů a vyklesávacích manévrů. Oproti klasickému SIV jsme zde vypustili fullstally a figury na speedu. 

Takže už máš něco nalítáno a teď je čas na další krok ve tvém paraglidingovém životě. A nebo se chceš sžít se svým novým křídlem? Ať jsou tvoje pohnutky jakékoliv, tak SIV kurz, neboli kurz nestandartních letových režimů, ti můžeme doporučit. 

Během nácviku nestandartních situací paraglidingu se naučíš totiž zásadní pilotní dovednosti a získáš jistotu při svých výletech do vzduchu. SIV kurz tě naučí správně reagovat v situacích, do kterých se většina pilotů paraglidingu nepřeje dostat. Všichni ale víme, že klapnout to může ;). Některé padáky jsou bezpečnější a jiné méně, a jestli svůj padák zvládáš, poznáš až v krizové situaci.

Kurz nestandartních letových režimů paraglidingu probíhá nad vodou. Na kurz tě vybavíme automatickou záchrannou vestou a vodotěsnou vysílačkou s náhlavní soupravou pro upevnění vysílačky na přilbě. 

Všechny tvé manévry natočíme kamerou pro večerní rozbor a případnou další analýzu. Na vodě bude připraven motorový člun, jehož posádka tě v případě přistání do vody dopraví i s výbavou na břeh.

Kurz krizových situací tě určitě posune dál, výrazně tím vylepšíš své pilotní schopnosti a zvýšíš svou bezpečnost. Neboj se udělat tento odvážný krok, postará se o tebe opravdový profesionál Tomáš Lednik. 

Cena kurzu: 5.000 Kč

V ceně kurzu:

 • automatická záchranná vesta
 • rádiové spojení s instruktorem
 • video nahrávky tvých figur a menévrů
 • každodenní briefing a analýza prováděných manévrů
 • záchranný člun


Cena nezahrnuje:

 • náhradní náplně do záchranné vesty v případě použití (25 euro za kus)
 • ubytování (v čerstvě zrekonstruovaném hotelu Tonoz Beach 50 meterů od pláže včetně snídaně za velmi příznivou cenu 17 Euro/osoba se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji)
 • strava (společné večeře kombinované s briefingem máme v příjemné a paraglidingu nakloněné restauraci Cloud 9 se slevou ze standartních cen)
 • transport na kopec (cca 13 Euro/výjezd včetně vstupného do národního parku)

 

Co musíš splňovat?

 • platnou pilotní licenci
 • Měl bys dokázat průměrně zvládnout start a přistání.
 • Sjednané pojištění odpovědnosti pro evropu
 • Sjednané cestovní pojištění do zahraničí zahrnující rizikové sporty.


Doporučení pro cestu:
Se vším poradíme a pomůžeme, z cestování strach mít nemusíš ;)

Cena: 5.000,- Kč

Registrace na akci:

Po registraci na akci od nás obdržíš automaticky generovaný email s údaji o Tvé přihlášce. Do pár dní po přijetí Tvojí registrace Tě budeme kontaktovat s detaily o akci, na kterou si se registroval/a.

Pokud by se nic z toho nestalo, nebo by sis chtěl/a něco upřesnit, neváhej nás kontaktovat na objednavky@jemm.cz nebo na telefonním čísle 608 662 313.

Registrovat se na akci

Komentáře

Přihlásit

Zadej svojí emailovou adresu a my Tě budeme informovat o Jemm novinkách

Novinky//Aktuality

 • Po třech dnech jsme zpět

  Nakonec pouze tři dny trvalo obletět naší zemičku. Poslední den byl 450km zápřah, který jsme si užili maximálně :)

 • Jsme na cestě přes Českou republiku

  Jsme na paramotorovém přeletu Českou republikou, máme s sebou paramotorové speciály Zorro, které si na naší trase můžete vyzkoušet. Zájemci volejte přímo Tomášovi na 608662313 a domluvte si čas a místo setkání. Jak jsme daleko na našem přeletu můžete sledovat online na airtribune https://airtribune.com/18632/tracks__140795/live nebo ze záznamu na xcontest https://paramotors.xcontest.org/world/en/pilots/detail:Touchflyer a nebo na naší souhrnné mapě https://drive.google.com/open?id=1pEWOSz_E22STW36ARneny-nBlMo&usp=sharing

  • Thumb Thumb
 • BGD dny v Beskydech

  Od 19.7. do 21.7. půjčujeme BGD padáky k vyzkoušení :), takže pokud vás zajímá, jak se lítá na BGD máte unikátní možnost si padáky vyzkoušet. Naplánujte si podle počasí výlet do Beskyd a můžete si sami udělat názor, jestli ty krásně barevné padáky umí i lítat. K dispozici bude ADAM EN / LTF - A určený pro začátečníky nebo rekreační piloty, Epic EN / LTF - B určený pro mírně pokročilé piloty a první přelety, Base EN / LTF - B výkonný, určený pro zkušenější piloty, Cure EN / LTF - C pro zkušené piloty, přeletáře. Velikosti: Epic XS 50-65 kg Epic S 60-80 kg Epic ML 90-110 kg Epic L 105-125 kg Base S 60-80 kg Base M 75-95 kg Base ML 85-100 kg Base L 100-120 kg Base Lite S 60-80 kg Base Lite M 75-95 kg Base Lite ML 85-105 kg Cure S 60-80 kg Cure M 75-95 kg Cure ML 90-110 kg Cure L 105-125 kg O možnostech výpůjčky se informujte na objednavky@jemm.cz nebo u Lucky na 604 928 675. Pokud chcete zůstat v Beskydech více dní, můžeme vám pomoci i s ubytováním.

 • BGD den na Rané u Loun

  Půjčujeme BGD padáky k vyzkoušení :), takže pokud vás zajímá, jak se lítá na BGD máte unikátní možnost si padáky vyzkoušet. Naplánujte si 17.7. podle počasí výlet na Ranou u Loun a můžete si sami udělat názor, jestli ty krásně barevné padáky umí i lítat. K dispozici bude ADAM EN / LTF - A určený pro začátečníky nebo rekreační piloty, Epic EN / LTF - B určený pro mírně pokročilé piloty a první přelety, Base EN / LTF - B výkonný, určený pro zkušenější piloty, Cure EN / LTF - C pro zkušené piloty, přeletáře. Velikosti: Epic XS 50-65 kg Epic S 60-80 kg Epic ML 90-110 kg Epic L 105-125 kg Base S 60-80 kg Base M 75-95 kg Base ML 85-100 kg Base L 100-120 kg Base Lite S 60-80 kg Base Lite M 75-95 kg Base Lite ML 85-105 kg Cure S 60-80 kg Cure M 75-95 kg Cure ML 90-110 kg Cure L 105-125 kg O možnostech výpůjčky se informujte na objednavky@jemm.cz nebo u Lucky na 604 928 675.

 • Máme BGD EPIC, ostatní je stále na cestě

  Dobrá zpráva je, že BGD EPIC XS, S, M a ML jsou zde a je možné je o víkendu vyzkoušet. Ostatní modely se bohužel zadrhly u dopravce v Norimberku, takže na ně budeme muset počkat do pondělka :-/... Tak pro Epic o víkendu volejte Lucku na 604928675.

/files/data/p/promo-angel-malesiv.png

Komentáře